Informace

Prohlédnutá včelařství

Prodej medu Milan Bartoš- Praha 3 – Žižkov

Nový produkt

Prodej medu přímo od včelaře v okrese Praha 3

Milan Bartoš
Táboritská 38/1781
130 00  Praha 3 – Žižkov

tel: 603 840 539
email: mitos@volny.cz 

Více informací



Prodej medu Milan Bartoš- Praha 3 – Žižkov

Včelaření mě lákalo několik let, než se objevil můj včelařský "GURU" Mudr.Musil, který mě před pěti lety zasvětil do víkendového včelaření. Včelky mám na chalupě u Heřmanova městce v krásné lokalitě lesů a pastvin. Protože včelky mám jako svého koníčka obhospodařuji jenom 7-8 včelstev.

Prodej medu je možné sjednat na telefonu: 603840539 nebo v prodejně květin v Praze 3, Táboritské 38.      

@$@

Kde koupit med přímo od včelaře v okrese ?

Milan Bartoš
Táboritská 38/1781
130 00  Praha 3 – Žižkov

tel: 603 840 539
email: mitos@volny.cz 

Zkrácená adresa prezentace na najdisivcelare.cz: http://www.najdisivcelare.cz/milan-bartos

Prodej medu přímo od včelaře

Doporučení portálu www.najdisivcelare.cz: Před každou návštěvou včelaře se nejdříve telefonicky, nebo mailem dohodněte se včelařem, zda má včelí med k dispozici a kdy a kde Vám med prodá.

Recenze včelaře a medu

Napsat recenzi

Prodej medu Milan Bartoš- Praha 3 – Žižkov

Prodej medu Milan Bartoš- Praha 3 – Žižkov

Prodej medu přímo od včelaře v okrese Praha 3

Milan Bartoš
Táboritská 38/1781
130 00  Praha 3 – Žižkov

tel: 603 840 539
email: mitos@volny.cz 

Provozovatel stránek www.najdisivcelare.cz funguje jako zprostředkovatel (zobrazovatel) informací nabízených tímto serverem, a nenese odpovědnost za poskytnutí včelích produktů nebo jejich kvalitu třetí stranou. Provozovatel není prodejce včelích produktů ostatních včelařů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za informace a kontakty zobrazené na těchto stránkách.