Nabídka

Květový med
Medovicový med
Pastovaný med
Smíšený med
Včelí kosmetika
Včelí výrobky

Informace

Prodej medu Olomoucký kraj

Prodej medu v Olomouckém kraji přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v okolí Olomouce a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty. Přejít můžete i na mapu včelařů a pohodlně hledat prodejce medu ve Vašem okolí přímo na mapě.

Prodej medu Olomoucký kraj - přímo od včelaře  

Podkategorie

 • Jeseník

  Prodej medu v okrese Jeseník přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v okolí Jeseníku a nakupujte od něj kvalitní med, včelí produkty, nebo medovinu. Prodejce medu ve Vašem okolí můžete hledat i na interaktivní mapě včelařů.

 • Olomouc

  Prodej medu v okrese Olomouc přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v okolí Olomouce a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty. 

  Podle testů potravinářské inspekce se ukazuje, že lepší med můžete klidně koupit třeba u hobby včelaře, pro kterého je včelaření koníčkem, než med je supermarketů, na kterých je uvedena země původu EU.

  Využijte i interaktivní mapu včelařů nabízejících med ze dvora.

 • Přerov

  Prodej medu v okrese Přerov přímo od včelaře. Najděte si včelaře v okolí Přerova a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty 'ze dvora'. Pro hledání včelařů, nebo včelích farem ve Vašem okolí můžete využít i interaktivní mapu včelařů.

 • Šumperk

  Prodej medu v okrese Šumperk přímo od včelaře. Najděte si včelaře, nebo včelí farmu v okolí Šumperka a nakupujte kvalitní med, medovinu a včelí produkty jasného původu. Databázi včelařů můžete procházet i na interaktivní mapě

 • Prostějov

  Prodej medu v okrese Prostějov přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře, nebo včelí farmu v okolí Prostějova a nakupujte kvalitní med a včelí produkty. Databázi včelařů můžete pohodlně procházet i na interaktivní mapě včelařů.

  Med je výborným prostředkem k posílení imunitního systému. Říká se, že jedna lžička medu denně je dobrou prevencí před různými onemocněními.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 40 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 40 položek

Provozovatel stránek www.najdisivcelare.cz funguje jako zprostředkovatel (zobrazovatel) informací nabízených tímto serverem, a nenese odpovědnost za poskytnutí včelích produktů nebo jejich kvalitu třetí stranou. Provozovatel není prodejce včelích produktů ostatních včelařů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za informace a kontakty zobrazené na těchto stránkách.