Nabídka

Květový med
Medovicový med
Pastovaný med
Plástečkový med
Smíšený med
Medovina
Propolis
Včelí kosmetika
Včelí výrobky
Lipový med

Informace

Prodej medu Moravskoslezský kraj

Prodej medu v Moravskoslezském kraji přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře na Severní Moravě a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty. Chceme pomoci běžným zákazníkům, kteří kupují med v supermarketech, aby kupovali med a včelí produkty přímo u včelařů v okresech Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava a Ostrava. Využít m...

Prodej medu v Moravskoslezském kraji přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře na Severní Moravě a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty. Chceme pomoci běžným zákazníkům, kteří kupují med v supermarketech, aby kupovali med a včelí produkty přímo u včelařů v okresech Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava a Ostrava. Využít můžete i mapu včelařů a hledat prodejce ve Vašem okolí.

Malebná a pestrá příroda severní Moravy a Slezska poskytuje nesčetné možnosti pro rekreaci, turistiku, poznávání kulturních památek a léčebné pobyty. V letním období skýtá region díky rozsáhlé síti (cyklo)turistických tras podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku, v zimě pak jsou horské celky Hrubého Jeseníku a Beskydy vyhledávanými centry běžeckého a sjezdového lyžování. Moravskoslezský kraj se může pochlubit mnoha kulturními památkami, na jeho území se nachází městské památkové rezervace (centra Příbora, Nového Jičína a Štramberka). Skvosty kraje jsou zámecká sídla v Hradci nad Moravicí, v Raduni, v Kravařích na Opavsku či ve Fulneku. Mezi nejvýznamnější hrady patří Sovinec na Rýmařovsku, Starý Jičín a Hukvaldy v Pobeskydí. Specifikem regionu jsou podmínky pro průmyslovou turistiku (Technické muzeum automobilů v Kopřivnici, Vagonářské muzeum ve Studénce, Hornické muzeum v Ostravě-Petřkovicích, areál Dolních Vítkovic, NKP Důl Michal aj.).

Zobrazit

Prodej medu Moravskoslezský kraj - přímo od včelaře  

Podkategorie

 • Bruntál

  Prodej medu v okrese Bruntál přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v Bruntále a okolí a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty. Využít můžete i mapu včelařů a najít včelaře přímo v okolí Vašeho bydliště, nebo v celém Severomoravském kraji. Chceme pomoci běžným zákazníkům, kteří kupují med v supermarketech, aby kupovali med a včelí produkty přímo u včelařů.

 • Frýdek-Místek

  Prodej medu v okrese Frýdek-Místek přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře ve Frýdku-Místku a okolí a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty. Využít můžete i mapu včelařů a hledat na mapě včelaře v okolí Vašeho bydliště, nebo v celém Severomoravském kraji.

 • Karviná

  Prodej medu v okrese Karviná přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v okrese Karviná a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty. Včelaře můžete hledat i na mapě, nebo v soupisu pro celý Severomoravský kraj .

 • Nový Jičín

  Prodej medu v okrese Nový Jičín přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v okrese Nový Jičín a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty. Chceme pomoci běžným zákazníkům, kteří kupují med v supermarketech, aby kupovali med a včelí produkty přímo u včelařů.

  Využít můžete i mapu včelařů pro nalezení včelaře v okolí Vašeho bydliště, nebo seznam včelařů v celém Severomoravském kraji.

 • Opava

  Prodej medu v okrese Opava přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v Opavě a okolí a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty. Využít můžete mapu včelařů, nebo seznam prodejců medu pro celý Severomoravský kraj.

 • Ostrava

  Prodej medu v okrese Ostrava přímo od včelaře. Najděte si svého včelaře v Ostravě a širším okolí a nakupujte od něj kvalitní med a včelí produkty. Chceme pomoci běžným zákazníkům, kteří kupují med v supermarketech, aby kupovali med a včelí produkty přímo u včelařů v okolí Ostravy.

  Projít můžete seznam včelařů v celé Severní Moravě, nebo se podívat na interaktivní mapu včelařů.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 76 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 76 položek

Provozovatel stránek www.najdisivcelare.cz funguje jako zprostředkovatel (zobrazovatel) informací nabízených tímto serverem, a nenese odpovědnost za poskytnutí včelích produktů nebo jejich kvalitu třetí stranou. Provozovatel není prodejce včelích produktů ostatních včelařů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za informace a kontakty zobrazené na těchto stránkách.