Informace

O projektu najdi si farmáře

Portál www.najdisifarmare.cz, má za úkol pomoci běžným zákazníkům, kteří kupují ovoce a zeleninu v supermarketech, aby kupovali tyto produkty přímo u farmářů a pěstitelů.

Portál najdiSiFarmare.cz si klade za cíl podporovat regionální nabídku farmářů. Včelaři mohou prodávat med ze dvora a tedy přímému spotřebiteli, bez nutnosti dodávat med do obchodů a velkých supermarketů. Při odběru medu přímo od včelaře máte jasnou představu o původu medu. Včelař ve Vašem okolí si bude zakládat na kvalitě medu, abyste si pro med dojeli i příště a popř. ho i doporučili svým známým.

Portál www.najdisifarmare.cz je upraven pro zobrazování i na mobilech a tabletech.

Krom přehledného řazení včelařů do krajů a okresů je k dispozici i mapa včelařů

Farmáři a pěstitelé mohou vkládat prezentace na stránce Přidat včelaře

Provozovatel stránek www.najdisifarmare.cz funguje jako zprostředkovatel (zobrazovatel) informací nabízených tímto serverem, a nenese odpovědnost za poskytnutí včelích produktů nebo jejich kvalitu třetí stranou. Provozovatel není prodejce včelích produktů ostatních včelařů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za informace a kontakty zobrazené na těchto stránkách.

Najdi si včelaře

Kontakt:

Mgr. Radim Košař

Kozlovice 1069

73947 Kozlovice

info@najdisifarmare.cz

tel: 604 723 728

IČ: 87544989


Provozovatel stránek www.najdisivcelare.cz funguje jako zprostředkovatel (zobrazovatel) informací nabízených tímto serverem, a nenese odpovědnost za poskytnutí včelích produktů nebo jejich kvalitu třetí stranou. Provozovatel není prodejce včelích produktů ostatních včelařů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za informace a kontakty zobrazené na těchto stránkách.